Banner
Elektronické zabezpečení objektů
Tisk

ELECTRONIC MICRO ALARM EMA

EMA - Electronic Micro Alarm - Levný autoalarm


Vyvinutý českou firmou FLAJZAR. To je nový zabezpečovací systém s nejjednodušší možnou instalací, bez nutnosti jakékoliv montáže, určený pro libovolný vůz. Snadno přenositelný z vozu do vozu, snadno ovladatelný pomocí vašeho mobilu.

EMA je miniaturní elektronický alarm, sdružuje v jednom těle kompletní GSM část, senzory, záložní Li-Ion akumulátor a napájecí část 12V včetně standardizovaného konektoru.

EMA - Electronic Micro Alarm - Levný autoalarm

Pro zprovoznění stačí jen vložit SIM kartu a celé zařízení zasunout do napájecího konektoru (konektor zapalovače) vašeho vozu. Nyní jen prozvoníte. Zařízení si automaticky uloží vaše číslo se kterým pak komunikuje. Pro další, podrobnější nastavení nebo změny můžete použít jednoduché SMS příkazy nebo připojit pomocí USB konektoru vaše PC. Ema s vámi komunikuje jednoduše, intuitivně. Snadno přidáte další telefonní čísla vašich členů rodiny nebo zaměstnanců, změníte texty SMS, název zařízení, pokud bude třeba, nastavíte senzory ...

Ema je trvale zasunutá v napájecím konektoru (konektor zapalovače) automobilu. Jakmile vůz opouštíte, jen krátce prozvoníte z vašeho mobilu. Ema se zaktivuje a její senzory naklonění, otřesů, polohy a  detektoru poklesu napětí v síti, popřípadě externě připojené senzory, hlídají váš vůz. Při některé z událostí (lze konfigurovat), jako je narušení prostoru vozu (pohyb), naklonění (odtah), startování (detekce poklesu napětí v palubní síti) nebo neoprávněného pohybu vozidla (GSM lokátor) – kterákoliv událost spustí okamžité volání na přednastavená mobilní čísla, popřípadě pošle SMS. Vy pak máte možnost na dálku prostor odposlouchávat a případně sledovat přibližnou trasu vozidla.
 

Koupit OnLine na www.domacialarm.cz/shop

EMA PRACUJE VE TŘECH OVLÁDACÍCH REŽIMECH:

Varianta A - Automatická aktivace a deaktivace alarmu

Tato varianta je nejkomfortnější a doporučená pro běžné použití. Po vypnutí zapalování a opuštění vozu EMA automaticky odpočítává nastavený čas do aktivace (odchodový čas). Po odpočtu času a aktivaci Vás EMA pro potvrzení aktivace krátce prozvoní zpět.
Od této chvíle EMA hlídá Váš vůz.
Po návratu do vozu a detekci otřesů se EMA aktivuje a odpočítává příchodový čas. Do této doby musíte zapnout zapalování (otočit klíčkem). Po zapnutí zapalováni je EMA deaktivovaná a čeká na další aktivaci. Časy odchodu a příchodu si můžete pohodlně nastavit pomocí programu EMA config.

Varianta B - Automatická aktivace a manuální deaktivace alarmu

Stejně jako ve variantě A, po vypnutí zapalování a opuštění vozu EMA automaticky odpočítává nastavený čas do aktivace (odchodový čas). Po odpočtu času a aktivaci Vás EMA pro potvrzení aktivace krátce prozvoní zpět.
Od této chvíle EMA hlídá Váš vůz.
Před vstupem do vozidla provádíte deaktivaci sami bezplatným prozvoněním z Vašeho mobilu (Vaše telefonní číslo musí být uloženo v telefonním seznamu EMY).

Varianta C - Manuální aktivace a deaktivace alarmu

V tomto režimu je aktivace a deaktivace ovládána uživatelem – bezplatným prozvoněním  nebo SMS zprávou – není tedy tolik komfortní, jako varianta A nebo B. Režim je vhodný pro zabezpečení např. dodávek, kde nelze z důvodu častého nakládání a vykládání zboží nebo materiálu mít pevně nastavený čas automatické aktivace. Po vstupu do vozidla dojde ihned k aktivaci senzorů a odeslání alarmové SMS a volání. Proto je nutno EMU před vstupem do vozidla deaktivovat prozvoněním z Vašeho mobilu (Vaše telefonní číslo musí být uloženo v telefonním seznamu EMY).

 

EMA - Electronic Micro Alarm - Levný autoalarm EMA - Electronic Micro Alarm - Levný autoalarm EMA - Electronic Micro Alarm - Levný autoalarm

 

  • unikátní miniaturní GSM zabezpečovací zařízení
  • vše v jednom těle
  • není nutná drahá montáž, umístění zabere pár vteřin
  • určená pro libovolný typ automobilu
  • snadná přenositelnost z vozu do vozu
  • integrovány senzory, možnost připojení dalších externích čidel
  • hlásí narušení až na 6 mobilních telefonů
  • snadné ovládání pomocí vašeho mobilu
  • sledování polohy (GSM cell tracking)
  • vnitřní záložní Li-Ion akumulátor

TECHNICKÉ PARAMETRY

Napájení: Vnitřní Li-Ion 3,7V, kapacita 320mAh
Vysílací výkon GSM: Class 1 (1W), Class 4 (2W)
GSM frekvence: Quad-band 850/900/1800/1900MHz
USB-IN: 5V
Rozměry: 38x42x69mm
Provozní relativní vlhkost: 35% až 85%
Nabíjení: 7 – 16V (palubní síť 12V)
USB-OUT: Napájení externích čidel - 3,5 – 4V / max. 5mA
Skladovací teplota: -20°C až +80°C
Provozní teplota: -20°C až +70°C

PRO STAŽENÍ

EMA config - Konfigurační program

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Prodlužovací kabel 12V Pohybové čidlo
Prodlužovací kabel EMA PIR - Pohybové čidlo EMA


 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack