Banner
Elektronické zabezpečení objektů
Tisk

JA-180P BEZDRÁTOVÝ PIR DETEKTOR POHYBU

ja-180p

Detektor pohybu JA-180P detekuje pohyb osob uvnitř budovy. Reakce na zjištěný pohyb je buď okamžitá nebo zpožděná. Vestavěný tamper kontakt chrání systém před neoprávněným zásahem.

 

JA-150P BEZDRÁTOVÝ PIR DETEKTOR POHYBU

ja-150p

JA-150P je detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů. Detekuje pohyb osob v prostoru. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček. 
JA-160PC BEZDRÁTOVÝ PIR DETEKTOR POHYBU S KAMEROU

ja-160pc
Výrobek slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov včetně vizuálního potvrzení poplachu. Při zaznamenání pohybu pořizuje kamera detektoru barevný snímek v rozlišení až 640x480 bodů.

 

JA-180PB BEZDRÁTOVÝ DETEKTOR POHYBU OSOB A ROZBITÍ SKLA

ja-180pb

JA-180PB je kombinací detektoru pohybu JA-180P PIR a detektoru rozbití skla v jednom zařízení. Každý detektor komunikuje s ústřednou jako samostatné zařízení.
 

 


JA-185P BEZDRÁTOVÝ PIR DETEKTOR POHYBU OSOB

ja-185p

JA-185P je malý bezdrátový detektor PIR vhodný na ochranu malých místností nebo interiérů osobních automobilů. Je určen k instalaci na stěnu nebo na strop.
 
 

 

JA-186P BEZDRÁTOVÝ DVOUZÓNOVÝ PIR DETEKTOR

ja-186p

Detektor je určen k detekci pohybu osob v interiéru budov. Detekce ve dvou zónách poskytuje vysokou ochranu před falešnými poplachy způsobenými např. pohybem domácího zvířete.
 

 

JA-180W BEZDRÁTOVÝ KOMBINOVANÝ DETEKTOR PIR + MW

ja-180w

Detektor je určen k detekci pohybu osob v interiérech budov. Díky spojení detekce pohybu a mikrovlnné detekce je senzor vysoce odolný proti falešnému poplachu. 

JA-188P BEZDRÁTOVÝ VENKOVNÍ DETEKTOR POHYBU

ja-188p

Detektor JA-188P zajišťuje stabilní a přesnou detekci pohybu ve vnějším prostředí. Venkovní PIR detektor pohybu je založen na technologii dvouzóvého detektoru pohybu společnosti OPTEX.

 


 

 

JA-187P BEZDRÁTOVÝ VENKOVNÍ DVOUZÓNOVÝ DETEKTOR POHYBU – ZÁCLONA

ja-187p

Detektor JA-187P je určen ke zjištění narušení venkovního prostoru pohybem osob. Jedná se o dvouzónový venkovní detektor od fi rmy Optex se zorným úhlem 5°. Je velmi vhodný pro hlídání úzkých prostor.

 

 

 

JA-180IR BEZDRÁTOVÁ OPTICKÁ ZÁVORA

ja-180ir

Detektor JA-180IR je určen pro detekci protnutí infračervených paprsků vstupem osob procházejících mezi vysílačem a přijímačem. Detektor se skládá ze senzoru Optex a vysílače Jablotron a je napájen 4 lithiovými bateriemi.


 

JA-185B MINIATURNÍ BEZDRÁTOVÝ DETEKTOR ROZBITÍ SKLA

ja-185b

Malý detektor rozbití skla detekuje rozbíjení skleněných výplní oken a dveří v nainstalované místnosti. Detektor využívá analýzu změny tlaku vzduchu v místnosti v kombinaci s detekcí charakteristického zvuku rozbíjeného skla.

 


 


JA-181M BEZDRÁTOVÝ MAGNETICKÝ DETEKTOR

ja-181m

Je určen k detekci otevírání dveří nebo oken. Detektor otevření dveří reaguje na oddálení magnetu od detektoru. Je schopen spustit poplach při vstupu narušitele okamžitě nebo s nastaveným zpožděním.

 

JA-183M(B) BEZDRÁTOVÝ MAGNETICKÝ DETEKTOR

ja-183m

Detektor JA-183M nabízí vlastnosti dveřního detektoru v příjemně malém designu. Detektor je určen k detekci otevírání dveří nebo oken. Reaguje na oddálení magnetu. K dispozici bílá nebo hnědá varianta.

 

JA-151M(B) BEZDRÁTOVÝ MAGNETICKÝ DETEKTOR MINI

ja-151m

Detektor JA-151M je určen k detekci otevření okna nebo dveří. Má jedinečný malý rozměr. Je vhodný pro obytné i komerční prostory. K dispozici bílá nebo hnědá varianta.


 


 


JA-182M NEVIDITELNÝ BEZDRÁTOVÝ DETEKTOR OTEVŘENÍ

ja-182m

Detektor JA-182M je určen k detekci otevření okna (nebo dveří). „Neviditelný“ magnetický detektor se instaluje do plastových okenních nebo dveřních rámů a je proto zcela skrytý.

 

JA-182SH BEZDRÁTOVÝ DETEKTOR OTŘESU NEBO NÁKLONU

ja-182sh

Detektor má dva režimy činnosti. Režim detekce otřesu (vibrací) dveří, oken, lehkých příček apod. indikuje pokus o jejich překonání hrubou silou. Režim detekce náklonu může zase indikovat nežádoucí manipulaci s cenným předmětem.


 

JA-150ST BEZDRÁTOVÝ KOMBINOVANÝ DETEKTOR KOUŘE A TEPLOTY

ja-150st

Kombinovaný optický detektor kouře a zvýšené teploty JA-150ST detekuje požár v obytných nebo komerčních budovách. Umožňuje detekci: kouře a zvýšené teploty, kouře nebo zvýšené teploty, jen kouře nebo jen zvýšené teploty.


 


 

JA-180S BEZDRÁTOVÝ POŽÁRNÍ DETEKTOR

ja-180s

Slouží k detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov. Není určen k instalaci do průmyslového prostředí. Detektor komunikuje bezdrátově, je napájen z baterie a má zabudovanou varovnou sirénku.JA-180G BEZDRÁTOVÝ DETEKTOR ÚNIKU PLYNU

ja-180g

Detektor úniku plynu JA-180G reaguje na hořlavé plyny a výpary (zemní plyn, metan, propan, butan, acetylén apod.). Při aktivaci vyšle na ústřednu požární poplachový signál a spustí poplach vestavěnou sirénou.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack