Banner
Elektronické zabezpečení objektů
Tisk

JA-110P SBĚRNICOVÝ PIR DETEKTOR POHYBU

ja-110p

JA-110P je sběrnicový detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů prostřednictvím infrapasivní detekce pohybu v místnosti. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.

 
 
JA-120PB SBĚRNICOVÝ DETEKTOR POHYBU OSOB A ROZBITÍ SKLA

ja-120pbSlouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov a k detekci rozbití skleněných ploch tvořících plášť budov. Obsahuje dva nezávislé detektory (přiřazuje se na 2 pozice v ústředně).

 
 
JA-120PW SBĚRNICOVÝ DUÁLNÍ PIR A MW DETEKTOR POHYBU

ja-120pwSlouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Díky kombinaci PIR a mikrovlnné detekce (MW) je detektor vysoce odolný proti falešným poplachům. Při detekci je aktivován MW detektor, který potvrzuje předešlou aktivaci PIR.


 
 
 


JA-120PC SBĚRNICOVÝ PIR DETEKTOR POHYBU S KAMEROU

ja-120pcSlouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov včetně vizuálního potvrzení poplachu. Při zaznamenání pohybu pořizuje kamera detektoru barevný snímek v rozlišení až 640x480 bodů.


 
 
 


JA-110B SBĚRNICOVÝ AKUSTICKÝ DETEKTOR ROZBITÍ SKLA

ja-110b

Sběrnicový detektor rozbití skla JA-110B rozpoznává rozbíjení skleněných výplní dveří a oken. Detekce je založena na duální technologii (detekce změny tlaku vzduchu provázené charakteristickým zvukem rozbíjení skla).


 JA-110M SBĚRNICOVÝ MODUL PŘIPOJENÍ MAGNETICKÉHO DETEKTORU DVOUVSTUPOVÝ

ja-110m

Sběrnicový modul JA-110M slouží k připojení magnetického detektoru otevírání dveří a oken.Obsahuje dva nezávislé programovatelné vstupy NC/NO nebo vyvažované rezistorem.JA-111M(B) SBĚRNICOVÝ MAGNETICKÝ DETEKTOR OTEVŘENÍ

ja-111m
Detekuje otevření dveří či oken. S ústřednou komunikuje po sběrnici. Má sabotážní ochranu krytu, která se aktivuje po otevření krytu. K aktivaci senzoru dochází po oddálení permanentního magnetu od senzoru. K dispozici v bílé nebo hnědé variantě.JA-118M SBĚRNICOVÝ MODUL PŘIPOJENÍ MAGNETICKÝCH DETEKTORŮ

ja-118m
Modul umožňuje přiřazení až 8 magnetických kontaktů. Instaluje se do víceúčelové montážní krabice JA-190PL (nebo do univerzální montážní krabice typu KU-68 a pod.).
JA-110ST SBĚRNICOVÝ KOMBINOVANÝ DETEKTOR KOUŘE A TEPLOTY

ja-110st

Sběrnicový detektor požáru JA-110ST (optick8 a teplotní detekce) detekuje požár v obytných a komerčních budovách. Umožňuje nastavení detekce: optická a teplotní, optická nebo teplotní, pouze optická nebo pouze teplotní.JA-110F SBĚRNICOVÝ ZÁPLAVOVÝ DETEKTOR

ja-110f

Detektor slouží pro indikaci zaplavení prostor (sklep, koupelna apod.) vodou. Tuto informaci přenáší do zabezpečovací ústředny po sběrnici.

 

 

JA-111SH SBĚRNICOVÝ DETEKTOR OTŘESU NEBO NÁKLONU

ja-111sh
Má dva režimy činnosti. Režim detekce otřesů (vibrací) dveří, oken, lehkých příček apod. může indikovat pokus o jejich překonání. Režim detekce náklonu může indikovat manipulaci s předmětem, se kterým je detektor pevně spojen.

 

JA-111H SBĚRNICOVÝ MODUL PŘIPOJENÍ DRÁTOVÉHO DETEKTORU

ja-111h

Modul JA-111H BUS slouží k připojení jakéhokoliv drátového detektoru k zabezpečovacímu systému JA-100. Modul komunikuje se sběrnicí ústředny a je z ní napájen. Je to vestavný modul, který lze namontovat do drátového detektoru.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack