Banner
Elektronické zabezpečení objektů
Hlavní strana Jablotron 100 Ústředny a komunikátory
Tisk

JA-101K ÚSTŘEDNA S VESTAVĚNÝM GSM/GPRS KOMUNIKÁTOREM

ja-101kr

Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Ústředna je určena k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.


JA-101KR ÚSTŘEDNA S GSM/GPRS KOMUNIKÁTOREM A RÁDIOVÝM MODULEM

ja-101kr

Základní prvek zabezpečovacího systému JABLOTRON 100. Ústředna je určena k ochraně rodinných domů, kanceláří a menších firem. Je osazena modulem JA-110R. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.


JA-106K ÚSTŘEDNA S VESTAVĚNÝM GSM/GPRS/LAN KOMUNIKÁTOREM

ja-106kr

JA-106K je rozšířenou verzí zabezpečovacího systém JABLOTRON 100. Je určena k ochraně rozsáhlých obytných prostor, kanceláří a firem. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.


JA-106KR ÚSTŘEDNA S GSM/GPRS/LAN KOMUNIKÁTOREM A RÁDIOVÝM MODULEM

ja-106kr

Rozšířená verze ústředny JABLOTRON 100. Je určena k ochraně rozsáhlých objektů, kanceláří a firem.Je osazena modulem JA-110R. Montáž pouze proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.


JA-110R SBĚRNICOVÝ MODUL PRO PŘIPOJENÍ BEZDRÁTOVÝCH KOMPONENTŮ

ja-110r

Rádiový sběrnicový modul JA-110R slouží k připojení bezdrátových zařízení, jako například detektorů, k zabezpečovacímu systému. Pro dokonalé pokrytí zabezpečeného prostoru lze instalovat do systému až 3 moduly JA-110R.


JA-190X MODUL TELEFONNÍHO KOMUNIKÁTORU

ja-190x

Ústředna s tímto modulem předává poplachové hlasové zprávy, komunikuje s pultem centrální ochrany a umožňuje vzdálený přístup. Komunikátor pracuje pouze s tónovou volbou. Je vybavený základní přepěťovou ochranou.
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack