Banner
Elektronické zabezpečení objektů
Hlavní strana SIM karta pro alarm
Tisk

KAŽDÝ NÁMI INSTALOVANÝ SYSTÉM ZAHRNUJE AKTIVOVANOU SIM KARTU JABLOTRON

Tato SIM karta je provozována zcela zdarma po dobu 3 měsíců od instalace a obsahuje službu střežení objektu Bezpečnostním centrem Jablotron. Zabezpečovací systém může sám předávat upozornění na předem nastavená telefonní čísla ihned po instalaci. V závislosti na typu ústředny je možné volit různé kombinace zasílání SMS a volání až na 30 uživatelů. Bezpečnostní centrum je zpravidla napojeno do deseti pracovních dní.
SIM karta Jablotron umožňuje kompletní ovládání zabezpečovacího systému pomocí webové nebo mobilní samoobsluhy. Samozřejmostí je vzdálené ovládání pomocí klasického hovoru z Vašeho telefonu.
Po uplynutí zkušební lhůty jsou k dispozici tarify dle aktuálního ceníku Bezpečnostního centra. Služba není automaticky prodlužována a tak nemůže dojít k účtování jakýchkoliv poplatků bez předchozího souhlasu majitele alarmu.
Pokud zákazník nemá zájem o další návazné služby, SIM karta je deaktivována a vyměněna za libovolnou kartu operátora dle osobních preferencí.

VLASTNÍ SIM KARTA

V tomto případě předává zabezpečovací systém upozornění pouze na předem nastavená telefonní čísla. V závislosti na typu ústředny je možné volit různé kombinace zasílání SMS a volání až na 30 uživatelů.
Vzdálené ovládání je umožněno pouze pomocí klasického hovoru. Webová i mobilní samoobsluha je vázána na aktivní SIM kartu Jablotron a tudíž s vlastní SIM kartou nefunguje.
Pro bezproblémovou funkci přenosu poplachu na mobilní telefony doporučujeme SIM s nulovou paušální službou mobilních operátorů, jako například O2 Zero nebo Vodafone nulový Tarif na míru. Jejich funkce i cena je obdobná a tak záleží pouze na osobním výběru. Pokud zabezpečovací systém neodešle žádnou SMS nebo nezavolá, jednoduše nic neplatíte. Odpadá nutnost minimálního měsíčního dobíjení kreditu, a pokud již máte účet u některého z těchto operátorů, přidá se útrata ke stávajícímu vyúčtování. Aktuální cenovou nabídku a podmínky užití naleznete na webových stránkách Telefonica O2 nebo Vodafone. Doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost podmínkám aktivity karty, která může být bez uskutečnění spojení automaticky zrušena (Vodafone aktuálně uvádí 13 měsíců).
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack